LV
Uz sākumu

Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija

Parādīt katalogu Buļļi ZZZ Kuiļi PASŪTĪŠANA, PIEGĀDE Piena paraugu savākšana
 
     
Jaunumi
AKCIONĀRU SAPULCE 2024

A/S "Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” valdes informācija par kārtējo akcionāru pilnsapulci, kura notiks 2024.gada 24.maijā plkst. 11.00. 

Lasīt tālāk...
 
INFORMĀCIJA KLIENTIEM

2024.gada sākumā Dimedium Group ir iegādājies AS Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas (turpmāk – Latgales CMAS) akciju kontrolpaketi.

Lasīt tālāk...
 
ĀRKĀRTAS AKCIONĀRU SAPULCE 2024

A/S "Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” valdes informācija par ārkārtas akcionāru pilnsapulci, kura notiks 2024.gada 11.martā plkst. 11.00

Lasīt tālāk...
 
AKCIONĀRU SAPULCE 2023

A/S "Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” valdes informācija par kārtējo akcionāru pilnsapulci, kura notiks 2023.gada 28.aprīlī plkst. 11.00. 

Lasīt tālāk...
 
PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS

Gaišus un bagātus Ziemassvētkus! Jaunajā 2023.gadā piepildīt iecerēto, nepazaudēt iegūto, atrast meklēto!

Paldies, ka esat kopā ar mums!

Lasīt tālāk...
 
SWISS GRASSLAND GENETICS LAUKU DIENAS

Baltic Vianco, Swissgenetics un Kurzemes CMAS 2020.gada 6.augustāorganizē Swiss Grassland Genetics lauku dienu Latgales CMAS un saimniecībā SIA "Gribolva". Lauku dienu programmu skatīt zemāk.

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRI PIENA LOPKOPĪBĀ 2020

SEMINĀRI PIENA LOPKOPĪBĀ 2020.gada 17.martā Krāslavā un 2020.gada 20.martā Viļānos tiek pārcelti uz vēlāku laiku.

Lasīt tālāk...
 
DZIMUMŠĶIROTĀ SPERMA

Pēdēja laikā ir audzis pieprasījums pēc dzimumšķirotās vaislas buļļu spermas gan piena šķirnēm, gan gaļas šķirnēm. Regulāri pēc pasūtījuma to piegādājam klientiem. Saimniecībām, kurām par to ir interese, lūdzam zvanīt mūsu klientu konsultantiem vai realizācijas daļu.

Lasīt tālāk...
 
AGRĪNAS GRŪSNĪBAS UN URĪNVIELAS NOTEIKŠANA

Ar šī gada 1.oktobri A/s Latgales CMAS piedāvā jaunus laboratorijas pakalpojumus: agrīnās grūsnības un urīnvielas noteikšanu govīm, aitām, kazām. Vairāk informācijas skatīt zem "lasīt tālāk".

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRS VIĻĀNOS

Akciju  sabiedrība "Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" 2019. gada 19.martā plkst. 10.00 Vīļānu kultūras namā rīko 5 stundu semināru 

Sīkāku info skatīt "ŠEIT"

Lasīt tālāk...
 
Lappuses:  nākošā
 
1 2